Utrecht,
18
november
2024
|
14:15
Europe/Brussels

Staking ProRail: woensdagochtend forse hinder Limburg en groot deel Brabant

Update woensdag 20 november 2024 10.15 uur:

Na de staking bij ProRail heeft NS de dienstregeling weer volledig opgestart. Er wordt weer de gebruikelijke dienstregeling gereden.

Update woensdag 20 november 2024 09.15 uur:
 
Na de staking bij ProRail van vanochtend heeft NS de dienstregeling in het stakingsgebied weer opgestart. Vanuit Eindhoven Centraal is bijvoorbeeld om 09.06 uur de Sprinter naar 's-Hertogenbosch vertrokken. Vanuit Venlo reed om 09.04 uur de eerste trein naar Eindhoven Centraal en Schiphol Airport, met als eindpunt Dordrecht. Reizigers leken goed op de hoogte van de staking: het was woensdagochtend erg rustig op de treinstations in de zuidoostelijke helft van het land.

Originele bericht:

Vanwege de staking bij ProRail aankomende woensdag, rijden er tot 09:00 uur geen treinen in Limburg en een groot deel van Brabant. Ook rijden er geen internationale treinen van Duitsland via Venlo naar Amsterdam.

Vakbond FNV heeft voor woensdag 20 november een staking aangekondigd bij de verkeersleidingsposten van ProRail in Eindhoven en Maastricht. De gevolgen voor de reizigers zijn net zoals voorgaande stakingsdagen groter dan alleen het stakingsgebied.

NS start de dienstregeling vanaf 09:00 uur weer op. Reizigers moeten de hele ochtend rekening houden met verstoringen en eventuele uitval van treinen. Let op: door werkzaamheden van ProRail rijden er woensdag al veel minder treinen van, naar en via Schiphol Airport. Bekijk voor meer informatie onderstaande kaart.

De reisplanner is een dag van tevoren bijgewerkt, plan je reis kort voor vertrek voor het meeste actuele reisadvies. De gevolgen voor de dienstregeling zijn groter dan alleen het stakingsgebied. Waarom eigenlijk?

Download